Home
Daas ClickBrick®

Daas ClickBrick® od společnosti Daas Baksteen, spolu s prověřenou kvalitou od TNO Bouw (TNO Building and construction) nabízí revoluci v cihlové architektuře. Tento systém suchého vrstvení přináší snadnou, rychlou a barevně výraznou alternativu cihlové stěny. Přítomnost experta na pokládku, lepení nebo instalaci není zapotřebí. Tato unikátní kombinace formy a funkce dělá z Daas ClickBrick® nejsnadněji použitelnou cihlu pro fasády a venkovní zdi.

Externí zeď

Z hlediska estetiky, největší rozdíl mezi zděním, lepením cihel a Daas ClickBrick® systémem je v celkovém procentu spár na povrchu zdi. Falešné spáry a stíny jsou při použití Daas ClickBrick® pouze minimálně viditelné, což se promítne na exkluzivním a barevně výrazném bokorysu budovy. Povrchy zdí čisté barvy, formy a struktury bez rušivých elementů vypovídají samy o své výhodě. Každý architekt si při práci na svém designu vychutná možnost pracovat s tímto unikátním systémem obložení vnějšího pláště zdi.

Použití

Nepotřebujete profesionální znalosti, aby jste mohli stavět s Daas ClickBrick®. Což je nesporná výhoda, v porovnání se zděním a lepením, vzhledem k dnešnímu nedostatku profesionálů. Tento čistý systém suchého vrstvení nepotřebuje žádné speciální nástroje nebo dodatečné ošetřování. Daas ClickBrick® je jednoduše vrstven a fixován na místo za pomoci gumového kladiva, zatímco odpovídající ocelové nerezové spony zajišťují pevnou vazbu mezi cihlami. Počet a rozmístění speciálních vazeb je shodný s klasickým zděním. Aplikace dilatačních spojů, rámcového spojení a rohových částí je také nekomplikovaná. Navíc je možné sundat lešení okamžitě po dokončení vrstvení. Daas ClickBrick®, v porovnání se zděním a lepením, urychluje výstavbu. Nepoužití malty a vody zajišťuje dlouhou trvanlivost projektu.

Poměr cena/kvalita

Architekti neustále hledají nové materiály, aby mohli vytvořit ohromující a estetický vzhled projektu. Avšak v dnešní době nejistých ekonomických vyhlídek musí být brán zřetel na výdaje za materiál, stavbu, odolnost a údržbu. Daas ClickBrick® systém byl vyvinut, aby mohli architekti těžit z estetických kvalit a ceny. Navíc, s nepřítomností spár odpadají velké náklady na údržbu. Kolem a kolem, spáry jsou primární příčina technického a vizuálního stárnutí externích zdí a s tím spojených výdajů.

Sortiment

Daas Baksteen vyrábí po mnoho let versatilní cihly s mnohým použitím, to samé platí také o Daas ClickBrick®. Můžeme dodat širokou škálu textur a barev. Daas Baksteen zaručuje maximální vyhovění vašim individuálním požadavkům. Všechny druhy barev, struktur a povrchů jsou možné, Daas ClickBrick® je také vyvinut podle vašich priorit. Vždy dostanete tu pravou jedinečnou cihlu, po které jste toužili. Uhlazený, ultramoderní a barevně výrazný projekt je vaší konečnou vizitkou.

Trvalé konstrukce

Recyklace odpadů z demolice je velký společenský problém. Daas ClickBrick® optimálně předchází tomuto sociálnímu vývoji. Hlavní výhodou tohoto systému suchého vrstvení, v kontrastu se zděním a lepením, je skutečnost, že je možné tyto cihly opět znovu plně použít. Konstrukce může být jednoduše rozebrána, rychle a snadno přestavěna znovu a odpad je minimalizován pouze na poničené cihly. Použití systému Daas ClickBrick® zajišťuje trvanlivost projektu, kde je rozebrání a opětovné použití možné, což dělá z Daas ClickBrick® perfektní cihlu pro IFD program (industriální, flexibilní a demontovatelný stavební systém).

 

Cihlové pásky již od 600,- Kč za m2

Cihlové pásky

INDIVIDUÁLNÍ SLEVY

INDIVIDUÁLNÍ SLEVY

Silikonová impregnace

Silikonová impregnace